Join our Talent Network
Operator

This job posting is no longer active.

Místo pracoviště : CHOMUTOV, Czechia
Obor : Manufacturing
Typ pracovního vztahu : Regular
Zveřejněno : Dec 10, 2020
Job ID: 18450

Popis pracovní pozice

Firma Parker Hannifin Industrial, s.r.o. je součástí Parker Hannifin Corp., lídra na trhu systémů a technologií v oblasti řízení pohybu. Lokace Chomutov je multi-divizní závod se širokým produktovým portfoliem zahrnujícím odvětví hydrauliky, filtrace, tekutinových přípojek a klimatizačních obvodů.

Zaměstnanec se přímo podílí na výrobě výrobku min. 80% pracovního času, popř. je pracovní čas tohoto zaměstnance počítán do produktivity práce

Řádný výkon práce v souladu s pracovní smlouvou, s ustanoveními zákoníku práce, v souladu s vnitřními předpisy společnosti Parker a pracovními postupy/instrukcemi, dodržování zásad PO a BOZP na svěřeném pracovišti či stroji - Montáž a (balení výrobků), obsluha strojních zařízení, výměna nástrojů a příprava komponentů pro výrobu v souladu se zásadami a požadavky PO a BOZP a pracovními postupy/instrukcemi, řízení se pokyny nadřízeného pracovníka - Okamžité hlášení neshod ve výrobě, závad na strojních zařízeních, příp. dalších důležitých skutečností, které by mohly nepříznivě ovlivnit chod výroby či její kvalitu, popř. by mohly způsobit škody na majetku zaměstnavatele, zdraví či životě zaměstnanců nadřízenému zaměstnanci, udržování čistoty na svěřeném pracovišti, pravidelná kontrola čistoty na pracovišti - Aktivní spolupodílení se na průběžném zlepšování výroby, kvality, spolupodílení se na odstranění případných neshod ve výrobě nebo závad na strojním zařízení v rámci svých pravomocí a své odpovědnosti, řádné vyplňování výrobní dokumentace a záznamů

SŠ, příp. SOU, technický směr - výhodou, praxe na obdobné pozici výhodou Manuální zručnost, znalost čtení technické dokumentace, logické uvažování, analytické myšlení Znalost měření základními měřidly (posuvné měřidlo, úhloměr …) Schopnost pracovat v týmu, kreativita, aktivita, pozitivní přístup Fyzická a psychická zdatnost, rozhodnost, schopnost sebemotivace

Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení, práci u stabilního zaměstnavatele, odborné vzdělávání, dovolenou navíc, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, bonusy, prémie. Rádi Vás v našem týmu přivítáme!

S ročním obratem 14,3 miliard USD ve fiskálním roce 2019 je Parker Hannifin předním světovým diverzifikovaným výrobcem pohybových a řídicích technologií a systémů, poskytující precizní řešení zakázek pro mobilní, průmyslové a letecké trhy. Společnost působí v 50 zemích světa. Společnost Parker zvýšila své roční dividendy vyplácené akcionářům po dobu 63 po sobě následujících fiskálních let, v žebříčku indexu S&P 500 tak patří mezi pět největších rekordmanů s trvalým nárůstem dividend.

Parker je zaměstnavatelem, který poskytuje rovné příležitosti a nediskriminuje na základě věku, rasy, náboženství, etnického původu, pohlaví, sexuální orientace nebo zdravotního postižení.