Join our Talent Network
Směnový vedoucí

This job posting is no longer active.

Místo pracoviště : SADSKA, Czechia
Typ pracovního vztahu : Regular
Zveřejněno : Jan 7, 2021
Job ID: 18415

Popis pracovní pozice

Firma Parker Hannifin s.r.o. v Sadské je součástí světové firmy v oblasti řízení pohybu. Lokace Sadská se specializuje na výrobu statických a dynamických těsnících prvků z pryže, polyuretanu a teflonu. Do portfolia výrobků patří také gumokovové díly a aplikace pro elektrotechnický průmysl, součástí je i výroba plastových zdravotnických potřeb a výrobků pro farmacii.

Řídí zaměstnance výroby na přidělené směně k zajištění produkce výrobků, součástí nebo komponent nebo provádění pomocných operací ve stanoveném čase, požadované kvalitě a úrovni nákladů.

Sběr dat z výroby a jejich vyhodnocování, tvorba a správa kontrolních plánů, provádění interních auditů kvality, tvorba katalogů vad a vzorků, spolupráce při řešení reklamací, reporting klíčových ukazatelů.

Požadujeme: SŠ technického směru, min. 1 rok praxe v oblasti kvality, znalost základních nástrojů kvality SPC, MSA, 8D, FMEA, PPAP, čtení technických výkresů, AJ nebo NJ – základní znalost, znalost práce na PC , organizační a komunikační schopnosti, samostatnost.

Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení, práci u stabilního zaměstnavatele, odborné vzdělávání, dovolenou navíc, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, bonusy, prémie. Rádi Vás v našem týmu přivítáme!

Parker Hannifin EMEA Sàrl (dále jen „PHEMEA“) se sídlem ve Etoy ve Švýcarsku je hlavní provozní společností společnosti Parker v regionu EMEA. Podporuje ji síť výrobních divizí Parker a entit prodejní společnosti. Skupina Engineering Materials EMEA je strategická obchodní skupina v rámci PHEMEA.

S ročním obratem 14,3 miliard USD ve fiskálním roce 2019 je Parker Hannifin předním světovým diverzifikovaným výrobcem pohybových a řídicích technologií a systémů, poskytující precizní řešení zakázek pro mobilní, průmyslové a letecké trhy. Společnost působí v 50 zemích světa. Společnost Parker zvýšila své roční dividendy vyplácené akcionářům po dobu 63 po sobě následujících fiskálních let, v žebříčku indexu S&P 500 tak patří mezi pět největších rekordmanů s trvalým nárůstem dividend.

Parker je zaměstnavatelem, který poskytuje rovné příležitosti a nediskriminuje na základě věku, rasy, náboženství, etnického původu, pohlaví, sexuální orientace nebo zdravotního postižení.